Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background

HAKKIMIZDA


  Firmamız ODAK GROUP iştiraki olup 2010 yılında  İSTANBUL – TUZLA’ da faaliyetine başlamıştır. İş ve İşçi sağlığı sektöründe kalite bilincini ve müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutmaktadır. Odak Group olarak önceliğimiz ürettiğimiz ürünlerde kalite bilincini ön planda tutarak iş ve işçi sağlığı gerekliliklerini yerine getirmektir. Firmamızın satış gurubunda yer alan tüm üretim kalemlerinde TSE ISO kalite belgeleri olmakla birlikte 3 yıllık ürün ve yedek parça garantisi sunmaktadır. Firmamız AR-GE çalışmaları ile kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir vizyona sahiptir. Türkiye genelinde oluşturulan bölgesel bayi ağımız ile her geçen gün büyüme ve gelişmeye yönelik adımlarımız devam etmektedir.  
  İş kazası doğru zamanda doğru tedbirler alınarak önlenebilir. Firmamızın hedef belirlediği  prensipleri arasında önceliği kişinin kendini güvende hissedebileceği ürünleri sunmaktan geçmektedir.

  Yapılan istatistikler iş kazalarının % 30 işçi kaynaklı % 70 amaca uygun doğru ürün tedarik etmeme ya da kalitesiz ürünlerle anı kurtarmaya dönük hamleleri kapsamakta olduğunu ortaya koymaktadır. Çok geç olmadan önleminizi alın. Firmamız ücretsiz danışma ve iş güvenliği eğitimleri ile bilinçlendirme ve profesyonelleştirmeye dönük hizmetleri ile her zaman sizlerin yanında olmaya devam edecektir.
 
Başlıca üretim bandımızda yer alan ürünlerimiz ;

· Acil Göz Duşu İstasyonu

· Acil Göz Boy Duşu

· Göz duşu Boy Duşu

· Platformlu acil göz boy duşu

· Laboratuvar Göz Duşu

· Yangın Ekipman Dolabı

· İtfaiyeci Elbisesi

· İtfaiyeci Çizmesi

· İtfaiyeci Miğferi

· İtfaiyeci Eldiveni

· Endüstriyel Isı ve Alevden Koruyucu

· Solunum Seti vb

©2018 - ODAK YANGIN EKİPMANLARI KİMYA SAN.LTD.. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi