KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı ODAK YANGIN EKİPMANLARI KİMYA SAN.LTD.´ya (Bu metinde "ODAK YANGIN EKİPMANLARI KİMYA SAN.LTD." olarak kullanılacaktır) aittir.

ODAK YANGIN EKİPMANLARI KİMYA SAN.LTD. internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, ODAK YANGIN EKİPMANLARI KİMYA SAN.LTD. ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı ODAK YANGIN EKİPMANLARI KİMYA SAN.LTD. internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini odakyangin.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. odakyangin.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

ODAK YANGIN EKİPMANLARI KİMYA SAN.LTD. internet sitesini ziyaret eden ve ODAK YANGIN EKİPMANLARI KİMYA SAN.LTD. sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2018 - ODAK YANGIN EKİPMANLARI KİMYA SAN.LTD.. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi